- Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6.
Pondělí 22.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Případy detektiva Murdocha XVI
00:05Na vrcholky hor
01:00Máme rádi zvířata
01:15Manéž Bolka Polívky
01:45Banánové rybičky
02:55Bydlení je hra
03:25Chalupa je hra
03:50Pod pokličkou
04:10Zahrada je hra
04:35Bydlet jako... na plátně
05:00Zajímavosti z regionů
05:30Studio 6
05:59Otec Brown X
09:00Chvíle pro písničku
09:50168 hodin
10:00Doktor Martin (14)
10:35AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Bydlet jako... na plátně
14:00Příbuzenstvo
14:40Zdravotní škola IV
16:00Máme rádi zvířata
16:45AZ-kvíz
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Stíny v mlze II (3/12)
20:10Reportéři ČT
21:15Plné hnízdo v Olomouckém kraji 2
21:55Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:24Marie Antoinetta (3/8)
22:25Vigil (2/6)
23:20AZ-kvíz
00:20Malá farma
00:55Z metropole, Týden v regionech
01:20Kalendárium
01:45V kondici
02:00Dobré ráno
02:20Na stopě
04:50Věk válečných lodí
00:05Spolu na hranici (16/16)
00:55Hranice bez hranic
01:20Stopy, fakta, tajemství
01:45Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
02:15Před půlnocí
02:40Jak najít nulu
03:10Zachraňme moudrou sovu
03:35Folklorní výlety
03:55Příběhy železné opony
04:20Náš venkov
04:35Refreš/h/ (2/5)
05:00Televizní klub neslyšících
05:30Dobré ráno
05:59Krásné země z výšky
08:3024 hodin v životě zvířat
09:25Podivuhodná Asie - Indonésie
10:20Kubánské umění žít
11:05Babylon
11:25Planeta pokladů
11:55Televizní klub neslyšících
12:50Cesty víry
13:15Afrika z výšky
13:45S kuchařem kolem světa
14:40Alžběta I. a Alžběta II., zlaté královny (1/2)
15:30Dobrodružství vědy a techniky
16:20Fantom ze Spandau
16:50Letecké katastrofy
17:45Stezka Českem (7/10)
18:30Evropa dnes
18:55Československý filmový týdeník 1974 (1510/2379)
19:25Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Hrabě Monte Christo (3/4)
20:00Lásky jedné plavovlásky
21:35To nejlepší teprve přijde
22:55Věk válečných lodí
00:50Kavárna potmě
01:40Vzkaz Miloše Štědroně
02:00Před půlnocí
02:15Ta naša kapela
02:40Případ pro ombudsmanku
03:10Historie.cs
03:35V kondici
04:30Cesty
04:45Superlov II
01:25Na vaší straně
02:55Rady ptáka Loskutáka
03:30Střepiny
04:20Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4685)
08:45Iveta II (1)
09:45Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (12)
10:55Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (137)
12:20Kriminálka Miami IV (22)
13:35Kriminálka Miami IV (23)
14:35Výměna manželek IX
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4686)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Specialisté (220)
20:20Specialisté (3)
21:25Víkend
22:30Kriminálka Las Vegas V (3)
23:10Kriminálka Miami IV (22)
00:10Kriminálka Miami IV (23)
01:10Kriminálka Las Vegas V (3)
02:10Ulice (4686)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (137)
03:50Novashopping
04:45Kingsman: Tajná služba
01:55Ošetřovatel
04:15Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (204)
07:00M.A.S.H (205)
07:25M.A.S.H (206)
07:55M.A.S.H (207)
08:25M.A.S.H (208)
08:50Vytoč mého agenta (5)
09:20Policie Hamburk VIII (2)
10:30Policie Hamburk VIII (3)
11:30Closer VII (5)
12:30Komisař Rex II (5)
13:25Policie v akci
14:30Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Lež na pláži (4)
20:15Česko na grilu
21:25Tátové na tahu (8)
22:45Receptář prima nápadů
23:50Policie v akci
00:35Policie Hamburk VIII (2)
01:30Policie Hamburk VIII (3)
02:30Closer VII (5)
03:30Jak se staví sen
04:25Výbušnej koktejl
00:30Nepříčetná
02:35Profesor v ringu
05:00Láska na hlídání
07:00Nesvatbovi
09:05Rozchod
11:25Klub odložených žen
13:30Rezistence
15:30Slečna drsňák
17:50Hartova válka
20:00Divoká dámská jízda
22:35Matrix Revolutions
01:00Strážce
03:20Teorie velkého třesku IX (11, 12, 13, 14)
00:25Malý Sheldon VI (2, 3)
02:00Zlatá sedmdesátá VIII (21, 22)
02:40Bobovy burgery V (7, 8)
03:20TELE TELE
04:00Stahovák
04:30Susedia V (6)
04:40Oggy a škodíci: Nová generace (64, 65, 66, 67)
05:25Bakugan: Ozbrojená aliance (94)
06:05Přátelé X (15, 16)
06:202 $ocky (8, 9, 10, 11)
07:15Malý Sheldon VI (4, 5, 6, 7)
09:00Susedia V (8, 9)
10:35Dva a půl chlapa IX (12, 13)
12:00Přátelé X (15, 16)
12:55Teorie velkého třesku IX (11, 12, 13, 14)
13:502 $ocky (12, 13, 14, 15)
15:30Zlatá sedmdesátá (1, 2)
17:15Dva a půl chlapa IX (14, 15)
18:10Malý Sheldon VI (8, 9)
19:05Teorie velkého třesku IX (15, 16, 17, 18)
20:00Přátelé X (17, 18)
21:35Bobovy burgery V (9, 10)
22:35Dva a půl chlapa IX (14, 15)
23:30Teorie velkého třesku IX (15, 16, 17, 18)
00:25Malý Sheldon VI (4, 5)
02:00Zlatá sedmdesátá (1, 2)
02:35Bobovy burgery V (9, 10)
03:20TELE TELE
04:00Susedia V (8)
04:35Strážci hranic: Amerika (7)
00:25Winnipeg Jets - Colorado Avalanche
01:05Strážci hranic: Amerika (7)
01:20Walker, Texas Ranger IV (6)
01:40Ikony Ligue 1 - Ludovic Giuly
02:25NBA play-off
02:45Velkolepá sezóna Bordeaux 2008/09
03:45Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
04:05Mistři zastavárny XX (5)
06:10Moneyball
07:05Kobra 11 XV (4, 5)
09:40Walker, Texas Ranger IV (6)
11:40Válka skladů III (3, 4)
12:40Válka skladů III (4, 5, 6)
13:10Mistři zastavárny XX (6)
14:35Strážci hranic: Amerika (9, 10)
15:35Kobra 11 XV (6, 7)
16:30Válka skladů III (7, 8)
18:35Mistři zastavárny XX (7)
19:30Američtí sběratelé XVII (13)
20:30Pomozte autům IV (9)
21:25Walker, Texas Ranger IV (7)
22:20Kobra 11 XV (6, 7)
23:15SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (2)
01:15Walker, Texas Ranger IV (7)
02:00Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks
02:45Myšlenky zločince IV (16)
00:35Myšlenky zločince IV (17)
01:15Myšlenky zločince IV (18)
01:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (13)
02:35Na lovu
03:15Chcete být milionářem?
03:55Riskuj!
05:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:20Na lovu IV
07:05MasterChef Česko IV (23)
08:00Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (11)
09:15Don Matteo VII (3)
10:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (12)
11:10Beze stopy IV (19)
12:00MasterChef Česko IV (24)
12:55Tescoma s chutí
14:05Don Matteo VII (4)
14:10Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (13)
15:25Kriminálka Las Vegas II (19)
16:15Kriminálka Las Vegas II (20)
17:10Kriminálka Miami IV (22)
18:05Kriminálka Miami IV (23)
19:00Můj přítel Monk VII (7)
20:00Můj přítel Monk VII (8)
20:50Beze stopy IV (20)
21:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (14)
22:40Don Matteo VII (4)
23:30Můj přítel Monk VII (7)
00:45Můj přítel Monk VII (8)
01:25Beze stopy IV (20)
02:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (14)
02:45Na lovu IV
03:25Chcete být milionářem?
04:05Simpsonovi XX (9)
01:50Simpsonovi XX (10)
02:15Simpsonovi XX (11)
02:40Simpsonovi XX (12)
03:05Futurama IV (11)
03:30Futurama IV (12)
03:55Spravedlnost v krvi XIII (21)
04:20Těžká dřina
05:10Příhody Bolka a Lolka
05:40Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:05Autosalon.tv
06:35Prima Partička
07:15Top Gear 2011 (4)
08:15Top Gear 2011 (4)
09:25Hvězdná brána VI (3)
10:30Hvězdná brána VI (4)
11:25Futurama IV (11)
12:30Futurama IV (12)
13:00Simpsonovi XIX (5)
13:30Simpsonovi XIX (6)
14:00Simpsonovi XIX (7)
14:25Simpsonovi XIX (8)
14:55Hvězdná brána VI (5)
15:15Hvězdná brána VI (6)
16:10Futurama V (1)
17:15Futurama V (2)
17:45Simpsonovi XX (13)
18:15Simpsonovi XX (14)
18:45Simpsonovi XX (15)
19:15Simpsonovi XX (16)
19:45Prima Partička
20:15Partička
21:15Brickleberry III (5)
22:10Re-play
22:35Simpsonovi XX (13)
23:10Simpsonovi XX (14)
23:40Simpsonovi XX (15)
00:05Simpsonovi XX (16)
00:35Futurama V (1)
01:00Futurama V (2)
01:30Top Gear 2011 (4)
02:00Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (6)
03:15Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (7)
03:50Ženy ve wrestlingu VIII (1)
04:20Moje máma veterinářka VI (13)
00:05Moje máma veterinářka VII (1)
01:00Ve hře je láska (144)
02:00Ve hře je láska (145)
03:00Lásce navzdory (15)
03:50Lásce navzdory (16)
04:45Karolína, domácí kuchařka
05:30Na zámku
06:00Karolína, domácí kuchařka
06:05Prostřeno!
06:30Sestřičky (6)
07:30Slunečná (113)
08:55Prostřeno!
10:20Ano, šéfe!
11:10Povědomí strachu
12:15Záchranáři z hor V (8)
14:00Záchranáři z hor V (9)
15:00Ve hře je láska (146)
15:55Ve hře je láska (147)
17:00Záchranáři z hor V (10)
18:00Záchranáři z hor V (11)
18:55Rosamunde Pilcher: V sedmém nebi
20:00Sestřičky (7)
21:55Vytoč mého agenta (5)
23:05Moje máma veterinářka VII (2)
00:20Moje máma veterinářka VII (3)
01:20Ve hře je láska (146)
02:30Ve hře je láska (147)
03:35Lásce navzdory (17)
04:40Obnažený vesmír IV (4)
00:00Jak funguje vesmír II (1)
00:55Tajemství templářských rytířů (2)
01:50Tajemství templářských rytířů (3)
02:50Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (6)
03:55Pohotovost pro exotická zvířata III (7)
04:50Ptačí říše
06:00Grónsko: Přežití na konci světa (2)
06:10Zabijáci v divočině (3)
06:55Příběh šesti světadílů (1)
08:00Záchrana zřícenin (9)
09:10Žraločí batolata
10:10Neznámé hlubiny s Jeremym Wadem (2)
11:10Mechanici obřích strojů II (9)
12:05Extrémní přepravci III (4)
13:10Zapomenuté megastavby VIII (1)
14:15Umění špionáže (4)
15:15Největší záhady historie (4)
16:10Koloseum (4)
17:50Pravdy, lži a dějiny (1)
18:50Prima Česko
20:00Prima Svět
20:30Nejkrásnější evropské cesty vlakem (3)
21:05NASA: Vynálezy a inovace (2)
22:10Časoprostor (3)
23:10Čína: Přípravy na bouři (3)
00:10Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (5)
01:15Dálnice vedoucí peklem VIII (16)
02:10Stavitelské katastrofy IV (7)
03:20Stromoví klokani: Duchové lesa
04:30Tombstone
00:00Americký ninja 4
02:20Námořní vyšetřovací služba VIII (13)
04:10Námořní vyšetřovací služba L. A. XII (13)
05:00Nad krajinou
06:00Příhody Bolka a Lolka
06:05M.A.S.H
06:15M.A.S.H
06:35M.A.S.H
07:00Námořní vyšetřovací služba VIII (13)
07:30Námořní vyšetřovací služba VIII (14)
08:25Ďáblice
09:20Dračí princ
11:25Základ rodiny
13:35Pravá blondýnka
15:40Nečekaná rodina
17:40Záměna
20:00Jump Street 22
22:05Kingsman: Zlatý kruh
00:20Polární bouře
03:05Námořní vyšetřovací služba VIII (14)
04:55FL: FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha
02:00Sportovní infoservis
04:00MLB: Chicago Cubs - Miami Marlins
09:00F:INITO (57)
12:00F:INITO (58)
12:45FL: SK Slavia Praha - SK Sigma Olomouc
13:30Croatia Rally - SS20 Zagorska Sela - Kumrovec 2 WOLF PS
16:00ELH: VHK ROBE Vsetín - Rytíři Kladno
17:30Tiki - Taka - 240
21:00Týden v motorsportu (16)
22:30Česká ulička Michala Hrdličky - Jiří Lehečka (6)
23:00Croatia Rally - SS18 Zagorska Sela - Kumrovec 1
23:30MLB: Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers
00:30Sportovní infoservis
03:30Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
00:10Moje zprávy
01:10VIP svět
01:20Exkluziv Kateřiny Brožové
01:40Na plac!
02:15Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:45Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:10Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:20Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Pašák (4)
20:15El Chapo (1)
22:10El Chapo (2)
23:20Cyranův poloostrov (16)
00:30Moje zprávy
01:05VIP svět
01:15Exkluziv Kateřiny Brožové
01:40Na plac!
02:10Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
00:35Hokej: VHK ROBE Vsetín - Rytíři Kladno
00:50Branky, body, vteřiny
02:50Házená: Chance Extraliga 2023/2024
03:05Golf Time
05:05České ragby
05:20Branky, body, vteřiny
05:40Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/2024
06:00BBV po 25 letech
07:45Panorama
07:55Horská kola: SP Brazílie
08:30Fotbal: Evropská a Konferenční liga UEFA
10:00Fotbal: Dohráno
10:50Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Archiv D: Sport 1975
12:55Házená: Chance Extraliga 2023/2024
13:50Nordic Walking Tour Praha
15:50Sokolský zpravodaj
15:55České ragby
16:05Hokej: VHK ROBE Vsetín - Rytíři Kladno
16:25Volejbalový magazín
18:20Basketbal: Kooperativa NBL 2023/2024
18:40Studio Time Out
21:20Poker: Slovenian Poker Tour
22:25Branky, body, vteřiny
01:25Basketbal: Kooperativa NBL 2023/2024
01:40Branky, body, vteřiny
03:30Studio Time Out
03:45Archiv D: Sport 1975
04:50Zprávy
00:00Zajímavosti z regionů
00:10Zajímavosti z regionů
00:35Zprávy
01:00Týden v regionech
01:10Týden v regionech
01:36Zprávy
02:00Zajímavosti z regionů
02:10Zajímavosti z regionů
02:35Zprávy
03:00Regiony ČT24
03:10Zprávy
04:00Branky, body, vteřiny
04:10Interview ČT24
04:23Studio ČT24
04:50Zprávy
05:00Zajímavosti z regionů
05:15Studio ČT24
05:40Vytrženo z metropole
05:50Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v evropských metropolích
19:54Branky, body, vteřiny
19:5690’ ČT24
20:07Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00New Music Radar
15:00Óčko hity
16:00Party ride
19:00Hot hity
21:00Naked Attraction
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Galerie... kde byste je nečekali (2/6)
00:30Modiglianiho tajemství
01:00Kanadská soda IX (1/14)
02:00Emoce v umění (16/24)
02:20Klaun Igor
03:10Ladí neladí
03:25Před půlnocí
04:20Cesta těla
04:45Události v kultuře
05:05Události v kultuře
20:00Hrdý Budžes
20:15Super Diva (13/13)
22:15Pokoj
23:10Emoce v umění (17/24)
01:05Malíři moře (2/2)
01:55Terra musica
02:50Bydlení pod střechou
03:15Po hladině
03:40Crescendo
03:55Uchem jehly
04:45